Get it on Google PlayDownload on the App Store
EN

Karen Yau

2年前.收藏在 Family

真材實料

真材實料

人均消費$300 到 食到好飽 用材新鮮 手打魚滑好彈牙 無敵大海景 不過俾五糧液個廣告搶晒鏡